Regálové reproduktory Eltax Monitor V černá

Novinka v nabídce dánské firmy Eltax pro rok 2022. Jedná se o masivní regálové reprosoustavy (11,5kg/ks), které navazují na oblíbenou řadu Monitor III. Vyrábí se v pěti barevnách variantách.

9 990,00 Kč
S DPH
Počet
na dotaz

Eltax Monitor V je dvoupásmový model s bassreflexem a velkým 21cm (8") středobasovým reproduktorem, který poskytuje hluboké a silné basy. Vlajková loď řady regálových reproduktorů Eltax Monitor V o výkonu 150W se hodí jak do hi-fi, tak do systému domácího kina. Dokáže přesně reprodukovat hudbu a filmové soundtracky s dynamikou a realismem. 

V kompaktní a elegantní skříni je umístěn velký 21cm woofer/středotónový reproduktor, jehož průměr je běžný spíše u podlahových reproduktorů. Díky tomu dokáže Eltax Monitor V produkovat na své malé rozměry překvapivě hluboké a silné basy. Tento reproduktor je také vybaven bassreflexem prostřednictvím kruhového zadního portu, který umožňuje reproduktoru Eltax Monitor V dostat se ještě níže v oblasti basů

Zadní panel má dvojitý pár svorek, které umožňují bi-wiring nebo bi-amplifikaci. Tyto svorky jsou kompatibilní s velkými kabely, banánky a vidlicemi, což usnadňuje zapojení. 

Doporučený výkon zesilovače: 90-150 W
Frekvenční rozsah: 44 Hz - 22 KHz ( ± 0,5 dB )
Citlivost: 90 dB
Impedance: 8 Ω
Bassreflex: ano
Středobasový reproduktor 1x 210mm
Výškový reproduktor: 1x 25mm ( soft dome)
Rozměry ( Š x V x H ): 260 x 400 x 340 mm
Hmotnost: 11,5Kg / ks
Barevné provedení: černá