Doprava zboží

 

Vlastní komfortní doprava do 80kg – Praha a okolí
Rozvozy zboží jsou standardně prováděny ve všední dny mezi 7:00 - 20:00 hod. Zboží je doručeno až do bytu kupujícího. Služba je zajišťována pouze na území hl.m. Prahy a v části Prahy-východ a Prahy-západ. Platba na místě je možná pouze v hotovosti. Prodávající bude kontaktovat kupujícího a domluví s ním termín dodání zboží. Doprava je hrazena kupujícím ve výši 149,- Kč (včetně DPH).

Při nákupu za více jak 3.500,- je tato doprava poskytována zdarma.

 Vlastní komfortní doprava od 80kg  – Praha a okolí

Zboží je doručeno až do bytu kupujícího naší dopravou realizovanou dvěma pracovníky. Cena bude sdělena individuálně dle vzdálenosti od našeho skladu v Praze 9.

Osobní odběr
Osobní odběr zboží je možný v kamenné provozovně prodávajícího v Praze 9 - Oplanská 2614. Tento způsob dodání zboží je zdarma. Na prodejně nelze platit kartou.

 

Přepravní služba PPL
Přeprava zboží po celé ČR do 30 kg. Zboží bude dopraveno buď na dobírku nebo lze kupní cenu uhradit předem. Dobírku lze uhradit v hotovosti i platební kartou. Doručovatel PPL se kupujícímu telefonicky ohlásí před příjezdem. Doprava je hrazena kupujícím ve výši 99,- Kč (včetně DPH).

Při nákupu za více jak 3.500,- je tato doprava poskytována zdarma.

Balíček lze doručit také na jedno z více než 3000 výdejních míst PPL sítě  ParcelShop a ParcelBox 

 

Doprava spediční firmou TopTrans
Zásilky větších rozměrů a při hmotnosti předmětu nad 30 kg - doručení po celé ČR. Zboží bude kupujícímu dopraveno na dodací adresu za první uzamykatelné dveře, pokud nebudou vzdáleny více jak 5 metrů od parkovacího místa vozu přepravní společnosti. Další případná manipulace je možná vždy pouze po dohodě s řidičem přepravní společnosti. Doručení probíhá v pracovních dnech od 8 do 16 hod. Dobírku lze uhradit v hotovosti i platební kartou. Doprava je hrazena kupujícím ve výši 299,- Kč (včetně DPH).

Při nákupu za více jak 3.500,- je tato doprava poskytována zdarma.

 

Cena dopravy na Slovensko je zahrnuta v ceně uvedené v měně Euro. V pravém horním rohu přepněte ceny z české koruny na euro.