Doprava zboží

 

Vlastní komfortní doprava – Praha
Tato doprava se vztahuje pouze na menší spotřebiče a televize. Rozvozy zboží jsou standardně prováděny ve všední dny mezi 7:00 - 20:00 hod. Po dohodě je možné také doručení o víkendu. Zboží je doručeno až do bytu kupujícího, kde je za přítomnosti řidiče  zkontrolováno a je na místě potvrzen záruční list. Služba je zajišťována pouze na území hl.m. Prahy a v části Prahy-východ a Prahy-západ. Prodávajícího bude kontaktovat kupujícího a domluví s ním termín dodání zboží. Doprava je hrazena kupujícím ve výši 129,- Kč (včetně DPH).

Při nákupu za více jak 3.500,- je tato doprava poskytována zdarma.

 

Osobní odběr
Osobní odběr zboží je možný v kamenné provozovně prodávajícího v Praze 9 - Oplanská 2614.Tento způsob dodání zboží je zdarma.

 

 

 

Přepravní služba PPL
Přeprava zboží po celé ČR do 30 kg. Doručení i v sobotu. Zboží bude dopraveno buď na dobírku nebo lze kupní cenu uhradit předem. Dobírku lze uhradit v hotovosti i platební kartou. Doručovatel PPL se kupujícímu telefonicky ohlásí před příjezdem,. Doprava je hrazena kupujícím ve výši 129,- Kč (včetně DPH)

Balíček lze doručit také na jedno z více než 1 500 výdejních míst PPL ParcelShop 

Při nákupu za více jak 3.500,- je tato doprava poskytována zdarma.

 

Doprava spediční firmou TopTrans
Zásilky větších rozměrů a při hmotnosti předmětu nad 30 kg - doručení po celé ČR. Zboží bude kupujícímu dopraveno na dodací adresu za první uzamykatelné dveře, pokud nebudou vzdáleny více jak 5 metrů od parkovacího místa vozu přepravní společnosti. Další případná manipulace je možná vždy pouze po dohodě s řidičem přepravní společnosti. Doručení probíhá v pracovních dnech od 8 do 16 hod. Doprava je hrazena kupujícím ve výši 299,- Kč (včetně DPH).

Při nákupu za více jak 3.500,- je tato doprava poskytována zdarma.

 



Cena dopravy na Slovensko je stanovena individuálně dle vzdálenosti a hmotnosti produktu. Náš pracovník Vás bude před odesláním zboží informovat o ceně dopravy.