Doprava zboží

 

Vlastní komfortní doprava – Praha
Tato doprava se vztahuje pouze na menší spotřebiče a televize. Rozvozy zboží jsou standardně prováděny ve všední dny mezi 7:00 - 20:00 hod. Po dohodě je možné také doručení o víkendu. Zboží je doručeno až do bytu kupujícího, kde je za přítomnosti řidiče  zkontrolováno a je na místě potvrzen záruční list. Služba je zajišťována pouze na území hl.m. Prahy a v části Prahy-východ a Prahy-západ. Prodávajícího bude kontaktovat kupujícího a domluví s ním termín dodání zboží. Doprava je hrazena kupujícím ve výši 129,- Kč (včetně DPH).

Při nákupu za více jak 3.500,- je tato doprava poskytována zdarma.

 

Osobní odběr
Osobní odběr zboží je možný v kamenné provozovně prodávajícího v Praze 9 Tento způsob dodání zboží je zdarma.

 

Česká pošta

Zboží Vám bude doručeno na dobírku nebo můžete zvolit platbu předem. Pokud Vás doručovatel nezastihne na místě doručení na první pokus, zůstane zásilka 7 dní uložena na Vaší dodací poště. Můžete si také domluvit s poštou po telefonu opakované doručení.

Doprava je hrazena zákazníkem ve výši 149,- Kč (včetně DPH).

Při nákupu za více jak 3.500,- je tato doprava poskytována zdarma.

V případě poškození balíku, nebo poškozeného zboží uvnitř balíku, je zákazník povinen uplatnit reklamaci do třech pracovních dnů na nejbližší pobočce České pošty. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

 

Přepravní služba PPL
Přeprava zboží po celé ČR do 30 kg. Doručení i v sobotu. Zboží bude dopraveno buď na dobírku nebo lze kupní cenu uhradit předem. Dobírku lze uhradit v hotovosti i platební kartou. Doručovatel PPL se kupujícímu telefonicky ohlásí před příjezdem,. Doprava je hrazena kupujícím ve výši 129,- Kč (včetně DPH)

Při nákupu za více jak 3.500,- je tato doprava poskytována zdarma.

 

Doprava spediční firmou TopTrans
Zásilky větších rozměrů a při hmotnosti předmětu nad 30 kg - doručení po celé ČR. Zboží bude kupujícímu dopraveno na dodací adresu za první uzamykatelné dveře, pokud nebudou vzdáleny více jak 5 metrů od parkovacího místa vozu přepravní společnosti. Další případná manipulace je možná vždy pouze po dohodě s řidičem přepravní společnosti. Doručení probíhá v pracovních dnech od 8 do 16 hod. Doprava je hrazena kupujícím ve výši 299,- Kč (včetně DPH).

Při nákupu za více jak 3.500,- je tato doprava poskytována zdarma.

 Cena dopravy na Slovensko je stanovena individuálně dle vzdálenosti a hmotnosti produktu. Náš pracovník Vás bude před odesláním zboží informovat o ceně dopravy.