• Doprava ZDARMA

Čistička vzduchu se zvlhčováním Sharp KC-F32EUW

Čistička vzduchu Sharp KC-F32EU-W je nástupcem modelu KC-930EU-W. Používá mimo čistění pomocí filtrů také technologií plazmaklastrových iontů o vysoké hustotě a funkci zvlhčování vzduchu. Toto zařízení se doporučuje pro místnost o ploše přibližně 21 m2.

6 990,00 Kč
S DPH
Počet
skladem

Zákazníci, kteří u nás zakoupí tuto čističku vzduchu, obdrží 10% slevu na náhradní filtry po celou dobu jejich distribuce.

 

hluk2.pngČistička vzduchu Sharp KC-F32EUW je novinkou od této japonské firmy. Osvědčený filtrační systém, revoluční technologie Plasmacluster, efektivní funkce zvlhčování (350 ml / h) a mimořádně atraktivní cena jsou hlavními výhodami této čističky vzduchu. Díky svému mimořádně tichému provozu (21 dB) lze zařízení použít v místnostech o rozloze až 21 m2, kde je obzvláště vyžadováno ticho (ložnice, kanceláře atd.). Díky trojnásobné filtraci poskytuje téměř 100% čistý vzduch a díky vlastnostem HEPA filtru se jedná o model doporučený pro alergiky.

Popis funkcí

Sharp KC-F32EUW je snadno použitelná čistička vzduchu se zvlhčovací funkcí. Tři rychlosti ventilátoru (maximální / střední / tichý) vám umožní nastavit rychlost zařízení podle vašich požadavků a automatický režim se postará o přizpůsobení pracovního tempa aktuálním podmínkám.

Časovač umožňuje nastavit konec doby provozu zařízení (1,2,4,8h). Teplotní čidlo měří teplotu a vlhkostní čidlo upravuje úroveň vlhkosti (55-65%) podle aktuální teploty. Zařízení má indikátor prachu, který vás pomocí 3-stupňové barevné stupnice informuje o úrovni znečištění ovzduší (zelená znamená čistý, červená - silně znečištěný vzduch).

Přístroj má displej s funkcí stmívání. Na displeji se zobrazuje aktuální teplota (0-50 ° C) a vlhkost vzduchu (20-90%). 

Čistička je vybavena praktickou a snadno odnimatelnou nádržkou na vodu o objemu 1,8 l. Rukojeť navíc výrazně usnadňuje vyprazdňování a údržbu nádrže a filtru zvlhčovače. Díky praktickým bočním úchytům lze tuto čističku vzduchu pohodlně přenášet.

Čistička má velice nízkou spotřebu energie (0,9–27 W), což v kombinaci s dlouhou životností filtrů zaručuje levný provoz. Předfiltr není třeba měnit, dezodorizační a HEPA vydrží 2 roky a zvlhčovači filtr (lze ho umýt pod tekoucí vodou) se vyměňuje cca každých 5 let.

 Zařízení může fungovat také jako pasivní klimatizace. V horkých dnech sníží teplotu v místnosti o několik stupňů. Stačí přidat kostky ledu do nádržky s vodou.

Jak funguje systém Plasmacluster

Jednotka používá vysoké napětí a velké množství elektrických výbojů, které tvoří pozitivní (H) a negativní ionty (O2), stejné jaké se dají najít v přírodě jako jsou lesy, hory, pole. Takto vytvořené ionty jsou obklopeny molekulami vody, což zajišťuje jejich dlouhou životnost. Když jsou ve vzduchu mikroby, pozitivní a negativní ionty se přichytí na jejich povrchu, vytvoří vysoce oxidační hydroxilové radikály (OH) a okamžitě odstraní vodík (H) z proteinu povrchů. To způsobí rozložení povrchové membrány mikrobu a zneškodní ho. Mnohé studie a ocenění dokazují velkou účinnost této technologie, která dosahuje až 99,9% (viz. studie v záložce "Přílohy").

5-násobná filtrace

Filtrace u čističky vzduchu Sharp KC-F32EUW

  • 1. Předfiltr zastaví větší nečistoty (drobky, zvířecí chlupy, prach, prach, vlasy atd.)
  • 2. Uhlíkový filtr: pohlcuje většinu domácích pachů a těkavých sloučenin (benzen, formaldehyd, xylen, benzo (a) pyren)
  • 3. Filtr HEPA H13: zastavuje viry, bakterie, spóry hub a mechanické znečištění, včetně PM2,5 a PM10 (hlavní složky smogu)
  • 4. Filtr zvlhčovače: zachycuje sediment
  • 5. Ionizátor Plasmacluster: vynikající iontová technologie, která se zbaví všech druhů částic o velikosti pouhých 0,01 mikronu

Barva: bílá
Rozměry: 380x197x570 mm
Hmotnost: 7,2 kg
Spotřeba při čistění vzduchu: 4.1, 12, 27 W
Spotřeba při čistění vzduchu a zvlhčování: 4.1, 12, 27 W
Objem nádržky na vodu: 1,8 L
Kapacita výměny vzduchu: 52, 125, 180 m3/h
Kapacita zvlhčení: 140, 280, 350 ml/h
Hlučnost: 21, 38, 48 dB
Hlučnost při zapnuté funkci zvlhčování: 21, 38, 48 dB
Délka síťové šňůry: 2 m
Doporučená velikost místnosti: 21 m2

Parametry

Hmotnost
7,2 kg
Výška
570 mm
Šířka
380 mm
Hloubka
197 mm
Plasmacluster technologie
7000
Doporučená plocha místnosti (m2)
21
Vzduchový výkon (m3/hod)
180
Maximální kapacita zvlhčení (ml/hod)
350
Velikost nádrže na vodu (l)
1,8
Funkce zvlhčování
ano
Hlučnost (dB)
48/38/21
Prachový senzor
ano
Pachový senzor
ne
Teplotní senzor
ano
Vlhkostní senzor
ano
PM 2.5 senzor
ne
Světelný senzor
ne
Pohybový senzor
ne
Přední výdech Plasmacluster iontů
ne
Spotřeba energie dle režimu (W)
27 / 12 / 4,1

Ke stažení

Sharp KC-F32EUW

Český návod k čističce vzduchu Sharp KC-F32EUW

Ke stažení (0)

Plasmacluster vs SARS-CoV-2

Studie o vlivu systému Plasmacluster na virus SARS-CoV-2

Ke stažení (398.73k)

Mohlo by vás také zajímat